Międzypowiatowy Turniej Judo Dzieci i Młodzieży, III Drużynowy Turniej Judo

15 czerwca w Hali Sportowej w Borowiczkach odbył się Międzypowiatowy Turniej Judo Dzieci i Młodzieży. Zawody rozegrane zostały na 2 matach. Turniej w dużej mierze przeznaczony dla młodych zawodników. Nie zabrakło wielu emocji.

Wyniki szczegółowe:

JUDO SENSEI PŁOCK

I miejsce:

Artur Szczutowski (3 wygrane przed czasem)

Wiktoria Papierzyńska

Łącznie JUDO SENSEI PŁOCK wywalczyło 29 medali: 13 złotych, 11 srebrnych, 5 brązowych!!

Łącznie JUDO SENSEI PROBOSZCZEWICE wywalczyło 6 medali: 3 złote, 2 srebrne, 1 brązowe.

Tuż po zakończonych walkach indywidualnych rozpoczął się Turniej Drużynowy, w którym swoje drużyny wystawiły 4 kluby: SENSEI PŁOCK, ORKAN JUDO SOCHACZEW, OLIMP BIELSK oraz JUDO KANO.

I miejsce w III Drużynowym Turnieju wywalczył gospodarz zawodów- JUDO SENSEI PŁOCK

II miejsce przypadło w udziale UKS JUDO KANO PŁOCK

III miejsce OLIMP BIELSK

IV miejsce ORKAN JUDO SOCHACZEW

Każdy zawodnik turnieju drużynowego otrzymał medal. Trenerzy klubowi otrzymali pamiątkowy Puchar, dyplom oraz zegar-Judo. Dla wszystkich zawodników startujących wraz z rodzicami organizator przewidział darmowy grill.

Najlepsi zawodnicy z każdego klubu zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi.

Międzypowiatowy Turniej Judo Dzieci i Młodzieży został dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego. III Drużynowy Turniej Judo został dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Płock. Sponsorem głównym zawodów była Stacja Paliw „Twoya”. Patronat medialny nad turniejem objęło infoPłock TV.

Wielkie gratulacje dla zawodników, podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji.