Mikołajkowy Turniej Judo Sensei 11.12.2021r.

🔥🤩🤩🎅🎅

 

W dniu 11.12 2021r. w Hali Sportowej w Maszewie Dużym odbył się zorganizowany przez Judo Sensei Stare Proboszczewice Mikołajkowy Turniej Judo.

W turnieju gościliśmy kilka zaprzyjaźnionych klubów:
Orkan Sochaczew, Olimp Bielsk, Akademia Judo Fun Włocławek, Olimpijczyk Włocławek, Eljot Płock, Sensei Płock oraz Organizator imprezy Sensei Stare Proboszczewice.
Turniej był podzielony na trzy grupy.
W pierwszej grupie uczestniczyły dzieci z bardzo krótkim stażem treningowym. Wzięły udział we wspólnym treningu prowadzonym przez trenerkę Dorota Cichocka oraz Trenera Stanisław Kacprzycki, który pełnił funkcję sędziego głównego zawodów. Była technika i była zabawa, a uśmiechy dzieci były dla nas Organizatorów najlepszą nagrodą.
W drugiej części turnieju udział brały dzieci, które już rywalizowały w zawodach ale mają krótki staż treningowy. Formuła walk była uproszczona oraz zastosowane były remisy walk. Dzieci rozpoczynały walki z klasycznego uchwytu.
Trzecia grupa rozpoczęła walki najpóźniej i były to walki według przepisów Polskiego Związku Judo. Zarówno w stójce jak i w parterze.
Z okazji mikołajkowej formuły tych zawodów każdy uczestnik imprezy otrzymał od organizatora medal, dyplom za udział oraz paczkę świąteczną.
W międzyczasie odbyło się losowanie prezentów. Plecaki, worki, czapki, saszetki, zeszyty i wiele wiele więcej. Nasi szczęśliwi zawodnicy mogli upolować naprawdę ciekawe nagrody.
Najlepsi zawodnicy z każdego klubu wyłonieni przez trenerów otrzymali wyróżnienia w postaci małych pucharków.
Na turnieju gościliśmy Wójta Gminy Stara Biała Sławomira Wawrzyńskiego, który pochwalił działania naszego klubu na terenie gminy. Nie odbyło się bez wyróżnień. W podziękowaniu za wspieranie JUDO w Gminie Wójt otrzymał od zarządu klubu pamiątkową statuetkę. 🤝🤝
Wyróżnienie i również statuetkę otrzymała Maja Kikolska aktualnie piąta zawodniczka Mistrzostw Polski Młodziczek w kategorii do 63 kg.
Nagrodę główną otrzymał aktualnie najlepszy zawodnik klubu UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice Sebastian Rybicki, który w tym roku aż czterokrotnie stawał na podium w najważniejszych imprezach w Polsce. Jest czołowym zawodnikiem w kategorii junior młodszy w wadze do 81 kg. Sebastian otrzymał od zarządu Klubu Stare Proboszczewice nagrodę finansową o wartości 1000 zł.
Serdeczne podziękowania składamy rodzicom, którzy przywieźli naszych młodych zawodników do Maszewa Dużego i dopingowali ich. Mamy nadzieję, że możliwość oglądania i wspierania dzieci podczas ich zmagań na macie dała Państwu wiele satysfakcji. Cieszymy się, że coraz więcej dzieci jest zainteresowane trenowaniem Judo.
Turniej pod względem bezpieczeństwa przebiegł bez zakłóceń i cieszymy się, że opieka medyczna na zawodach nie miała dużo pracy.
Jest nam niezmiernie miło, że dzieci opuszczały turniej zadowolone z uśmiechami na twarzy bowiem na tym etapie szkolenia to bardzo ważne.
Dziękujemy za wsparcie rodzicom i zawodnikom klubu UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice i UKS Judo Sensei Płock za wspólną pracę podczas organizacji zawodów i niewidoczną a niezwykle istotną pomoc w przygotowaniach przed rozpoczęciem turnieju.
Wspólnie, dokładając każdy swoją cegiełkę do tego turnieju, osiągnęliśmy założone cele!! 🤜🤛👏

Teraz czas na odpoczynek 💪👍