Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów kończymy na V miejscu!!

W odbywających się w Bytomiu Mistrzostwach Polski w kategorii Juniorek i Juniorów Mateusz Bugaj, który startował w kategorii do 73kg, ostatecznie zajął V miejsce. Mateusz stoczył 5 walk z czego 3 wygrał w bardzo dobrym stylu. W walce o III miejsce spotkał się z reprezentującym Wrocław Radosławem Stroką, z którym według strony http://judostat.pl/judo/1,109,7100,2003,1041,0,0,0,index.html, która jest największą bazą INFORMACJI, WYNIKÓW i STATYSTYK o judo w Polsce Mateusz zwyciężał już dwukrotnie.
Mateusz przegrał na rzut tai-otoshi przez ippon i tym samym zajął V miejsce. Medale Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej dla naszego klubu w ubiegłych latach zdobyły Monika Dziembowska i Trenerka Dorota Smorzewska oraz Hubert Milczarski.
Pierwszego dnia turnieju po pierwszej walce eliminacyjnej zawody zakończył startujący w kategorii do 90kg Emil Bogiel, który prowadząc walkę na waza- ari, nie zdołał zwyciężyć z zawodnikiem z Warszawy Michałem Rombel.

Najbliższe zawody w których wezmą udział nasi zawodnicy to Turniej w Anglii oraz Zawody w Bielsku.