Puchar Polski młodzików i młodziczek

Puchar Polski młodzików i młodziczek Suchy Las 18.04

Na odbywającym się w sobotę Pucharze Polski młodzików w Suchym Lesie koło Poznania wystartowała sześcioosobowa ekipa młodzików z naszego klubu, dla której był to pierwszy tak poważny start w karierze. Rozalia Linowska-48kg, Sebastian Rybicki -50kg, Maciek Kikolski -50kg, Adam Kulczakiewicz -55kg, Jakub Gostomski i Szymon Żaba -81kg. Najlepiej z wszystkich zawodników zaprezentował się Sebastian startujący od niedawana w kategorii -50kg w której startowało 37 zawodników. W dobrym stylu wygrał dwie walki z mocnymi zawodnikami, niestety przegrał w 3 rundzie eliminacji i trafił do repasaży, gdzie prowadząc walkę wysoko na waza-ari niestety przegrał, ostatecznie zajmując IX miejsce. Pozostali zawodnicy wygrali po jednej walce. Kolejne zawody, które przyniosą doświadczenie i pokażą kierunek do pracy na przyszłość. Kolejne zawody, w których wystartują nasi zawodnicy to turniej klubowy 25 marca w Proboszczewicach oraz międzynarodowy Turniej w Budapeszcie, który odbędzie się 29 kwietnia:)