Trenerzy i Zawodnicy

Trenerzy


Najbardziej utytułowani zawodnicy Klubu:

DOROTA SMORZEWSKA

      Dorota Smorzewska

stopień mistrzowski 1 DAN
najważniejsze osiągnięcia:
III miejsce Puchar Polski Seniorek i Seniorów, Luboń k/Poznań -52kg 2017r.
III miejsce Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Katowice -52kg 2016r.
I miejsce Puchar Polski Seniorek i Seniorów – Liga Indywidualno-Drużynowa, Suchy Las -52kg 2016r.
II miejsce Puchar Polski Seniorek i Seniorów – Liga Indywidualno-Drużynowa, Luboń koło Poznania -52kg 2016r.
więcej wyników:

Profil zawodniczki na stronie Polski Związek Judo

MONIKA DZIEMBOWSKA

Monika Dziembowska

stopień szkoleniowy 2kyu
najważniejsze osiągnięcia:
III miejsce Mistrzostwa Polski Młodzieży, Kąty Wrocławskie kategoria +78kg 2015r.
III miejsce Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów (Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi), Łódź +78kg 2014r.
III miejsce Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Kielce kategoria +78kg 2014r.

Profil zawodniczki na stronie Polski Związek Judo

ŁUKASZ SMORZEWSKI 

Trener Łukasz Smorzewski

stopień mistrzowski 2 DAN
najważniejsze osiągnięcia:
III miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek, Luboń k/Poznania -60kg 2012r.
III miejsce Otwarty Puchar Polski Seniorek i Seniorów., Bytom -60kg 2011r.
III miejsce Puchar Polski Seniorek i Seniorów , Luboń k/Poznania -60kg 2011r.
I miejsce Super Puchar Polski Seniorek i Seniorów., Opole -60kg 2011r.

więcej wyników:

Profil zawodnika na stronie Polski Związek Judo

 

HUBERT MILCZARSKI

       Hubert Milczarski

stopień  szkoleniowy 1kyu
najważniejsze osiągnięcia:
III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych., Białystok -46kg 2011r.
III miejsce Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych., Skierniewice -46kg 2011r.
III miejsce Mistrzostwa Polski Młodzików., Piła -38kg 2009r.

więcej wyników:

Profil zawodnika na stronie Polski Związek Judo

                     Mateusz Bugaj

MATEUSZ BUGAJ

stopień mistrzowski  1 dan
najważniejsze osiągnięcia:
I miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw, Warszawa 2017r.
II miejsce Puchar Polski Juniorek i Juniorów, Sochaczew -66kg 2015r.
I miejsce Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, Kraków -50kg 2012r.
I miejsce Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików, Suchy Las -50kg 2012r.

więcej wyników:

Profil zawodnika na stronie Polski Związek Judo


Zawodnicy:


Grupa „1” Trener Łukasz

Grupa Średnio-zaawansowana Trenerka Dorota

Grupa Naborowa Trenerka Dorota

Grupa „5” Trener Patryk

Grupa „6” Trener Patryk


BYLI ZAWODNICY JUDO SENSEI PŁOCK:

Mateusz Dymek: najlepszy wynik- V miejsce MP Młodzików  http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&lg=pl&id=13&zaw=9233

Dawid Wachowicz: najlepszy wynik- III miejsce Puchar Polski Juniorów http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&lg=pl&id=13&zaw=8899

Adrianna Dzieniak: najlepszy wynik- VII miejsce Puchar Polski Juniorek Młodszych http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&lg=pl&id=13&zaw=7197

Klaudia Kochańska: najlepszy wynik-  V miejsce Puchar Polski Juniorek Młodszych http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&lg=pl&id=13&zaw=8013

Rozalia Linowska: najlepszy wynik- V miejsce Mistrzostwa Polski Młodziczek http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&lg=pl&id=13&zaw=15858


Sensei Proboszczewice

Grupa „starsza” Trener Łukasz

 

Grupa „młodsza” Trener Patryk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.