Trenerzy
Najbardziej utytułowani zawodnicy
JUDO SENSEI PŁOCK:
DOROTA SMORZEWSKA
stopień mistrzowski 1 DAN
najważniejsze osiągnięcia:
III miejsce Puchar Polski Seniorek i Seniorów, Luboń k/Poznań -52kg 2017r.
III miejsce Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, Katowice -52kg 2016r.
I miejsce Puchar Polski Seniorek i Seniorów – Liga Indywidualno-Drużynowa, Suchy Las -52kg 2016r.
więcej wyników:
Profil zawodniczki na stronie Polski Związek Judo
MONIKA DZIEMBOWSKA
stopień szkoleniowy 2kyu
najważniejsze osiągnięcia:
III miejsce Mistrzostwa Polski Młodzieży, Kąty Wrocławskie kategoria +78kg 2015r.
III miejsce Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów (Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi), Łódź +78kg 2014r.
III miejsce Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, Kielce kategoria +78kg 2014r.
Profil zawodniczki na stronie Polski Związek Judo
ŁUKASZ SMORZEWSKI
stopień mistrzowski 3 DAN
najważniejsze osiągnięcia:
III miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek, Luboń k/Poznania -60kg 2012r.
III miejsce Otwarty Puchar Polski Seniorek i Seniorów., Bytom -60kg 2011r.
III miejsce Puchar Polski Seniorek i Seniorów , Luboń k/Poznania -60kg 2011r.
więcej wyników:
HUBERT MILCZARSKI
stopień szkoleniowy 1kyu
najważniejsze osiągnięcia:
III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych., Białystok -46kg 2011r.
III miejsce Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych., Skierniewice -46kg 2011r.
więcej wyników:
Profil zawodnika na stronie Polski Związek Judo
MATEUSZ BUGAJ
stopień mistrzowski 1 dan
najważniejsze osiągnięcia:
I miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw, Warszawa 2017r.
II miejsce Puchar Polski Juniorek i Juniorów, Sochaczew -66kg 2015r.
I miejsce Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, Kraków -50kg 2012r.
więcej wyników:
Profil zawodnika na stronie Polski Związek Judo
MACIEJ AUGUSTYN
stopień szkoleniowy 2kyu
najważniejsze osiągnięcia:
III miejsce Mistrzostwa Polski Młodzików, Kielce 30.10.2022r.
III miejsce Puchar Polski Młodzików, Gdynia 4.06.2022r.
III miejsce Puchar Polski Młodzików, Gdynia 29.05.2021r.
Profil zawodnika na Polski Związek Judo
Zawodnicy:
Grupa „średnio-zaawansowana + zaawansowana” Trener Łukasz
Grupa „początkująca + średnia ”
Trenerka Milena
Grupa „naborowa”
Trenerka Milena
Grupa „Naborowa SP 23” Trener Patryk, Trener Emil
Grupa „Początkująca SP 23” Trener Patryk, Trener Emil
BYLI ZAWODNICY JUDO SENSEI PŁOCK:
Mateusz Dymek: najlepszy wynik- V miejsce MP Młodzików http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&lg=pl&id=13&zaw=9233
Dawid Wachowicz: najlepszy wynik- III miejsce Puchar Polski Juniorów http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&lg=pl&id=13&zaw=8899
Adrianna Dzieniak: najlepszy wynik- VII miejsce Puchar Polski Juniorek Młodszych http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&lg=pl&id=13&zaw=7197
Klaudia Kochańska: najlepszy wynik- V miejsce Puchar Polski Juniorek Młodszych http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&lg=pl&id=13&zaw=8013
Rozalia Linowska: najlepszy wynik- V miejsce Mistrzostwa Polski Młodziczek http://www.pzjudo.pl/index.php?m=10&kat=wyniki&lg=pl&id=13&zaw=15858
Najbardziej utytułowani zawodnicy JUDO SENSEI STARE PROBOSZCZEWICE:
MAJA KIKOLSKA
stopień szkoleniowy 1 kyu
najważniejsze osiągnięcia:
III miejsce Puchar Europy Juniorek młodszych, Ryga 24.10.2023r.
III miejsce Puchar Polski Juniorek młodszych, Gdynia 4.06.2023r.
III miejsce Puchar Polski Juniorek młodszych, Oleśnica 27.11.2022r.
więcej wyników:
Profil zawodniczki na Polski Związek Judo
SEBASTIAN RYBICKI
stopień szkoleniowy 1 dan
najważniejsze osiągnięcia:
3 miejsce Puchar Polski Juniorów, Sochaczew -81kg 2022r.
3 miejsce OOM Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Łódź -81kg 2021r.
3 miejsce Puchar Polski Juniorów Młodszych Piaseczno, -81kg 2021r.
więcej wyników:
Profil zawodnika na Polski Związek Judo
WIKTOR NERS
stopień szkoleniowy 1 kyu
najważniejsze osiągnięcia:
III miejsce Puchar Polski Juniorów, Sochaczew 17.09.2023r.
III miejsce Puchar Polski Juniorów młodszych, Bytom 5.11.2022r.
więcej wyników:
Profil zawodnika na Polski Związek Judo
Zawodnicy:
Grupa „Starsza” Trener Łukasz
Grupa „Młodsza” Trener Patryk
Grupa „Maszewo młodsza” Trener Emil